Курс бухгалтерського обліку вул. Кафедральна, 8 Телефонуйте

Номер оголошення 43009

Опис

Інформація достоверна-приходите і переконаєтеся на скільки це вірно.

Економічна ефективність будь-якого підприємства залежить від кваліфікації його бухгалтера. Він повинен уміти правильно складати необхідні звіти, вести баланс організації і мати певні уміння і знання для грамотної оптимізації оподаткування. Ми врахували усе це і створили цей курс бухобліку, який дозволить слухачам отримати навички, дійсно необхідні для роботи в реальній компанії. Завдяки продуманій програмі кожна людина зможе засвоїти увесь матеріал в повному об'ємі. При цьому кваліфіковані викладачі легко пояснять на прикладах усі тонкощі і спірні моменти. У порівняно стислі терміни кожен слухач отримає максимальну кількість практичних навичок і корисних умінь, які він з успіхом зможе використати у своїй професійній діяльності. Зразки документів залишаться у Вac

м. Житомир, вул. Кафедральна, 8, 3 поверх, 0674128841, 0635128625, 0412470242 Учбовий центр "Технологія успіху" Зайняття уранці, вдень або увечері, можливо і у вихідні. Викладацький склад підбирається з практикуючих фахівців Після закінчення навчання ви отримаєте підтверджувальний документ з додатком. Будемо раді бачити вас в нашому учбовому центрі. Дзвоніть.

Додаткова інформація
По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2018 ПриватМаркет - оголошення Житомиру приватних осіб та організацій. в усіх регіонах України та АР Крим. Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

MediaHubClassifieds