Комп'ютерні курси Житомирi. Приходьте і навчайтеся

Номер оголошення 44220

Опис

На комп'ютерний курс може прийти людина, абсолютно не знайома з персональним комп'ютером, і, закінчивши його, отримати базові знання і уміння, необхідні для роботи в офісі і удома рядовому користувачеві. Ведуть комп'ютерні курси викладачі, що не лише прекрасно володіють персональним комп'ютером, але і що уміють доступно пояснити далекій від техніки людині основи комп'ютерної грамотності, не поглиблюючись в нетрі спеціальної термінології. Програма комп'ютерного курсу постійно удосконалюється з урахуванням останніх змін у комп'ютерному світі, щорічно модернізується технічна база. В процесі навчання студенти поглиблюють свої знання по програмах "Word" і "Excel" (ПК для офісу).

м. Житомир, вул. Кафедральна, 8, 3 поверх, 0674128841, 0635128625, 0412470242

Учбовий центр "Технологія успіху". Зручний графік зайняття. З вами займатимуться викладачі практики. Випускникам курсу видається посвідчення.

Допомога в працевлаштуванні безкоштовна.

Будемо раді бачити вас в нашому центрі. Дзвоніть! Поспілкуємося!

комп'ютерне навчання, комп'ютерні курси, комп'ютерні курси для пенсіонерів

комп'ютерні курси початківцем, курс навчання комп'ютеру, курси комп'ютерної грамотності, курси пк, курси користувачів ПК, курси системного адміністрування, навчання комп'ютерні курси, навчання комп'ютеру, навчання роботі на комп'ютері, комп'ютер для чайників, курси 1с, Курси для початківців, курси комп'ютера, курси навчання, курси підвищення кваліфікації, курс програмування, навчання комп'ютер, освіта, учбовий центр, освітній центр, додаткове

Додаткова інформація
По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2018 ПриватМаркет - оголошення Житомиру приватних осіб та організацій. в усіх регіонах України та АР Крим. Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

MediaHubClassifieds