Номер оголошення 173951

Опис

Розважальне наукове шоу в ігровій формі ознайомить із світом науки дорослих Вінниці та Вінницької області. "Магічні" перетворення у виконанні веселих "професорів" супроводжуються видовищними спецефектами: димовими кільцями, вогнем в руці, вибухами і їстівними паличками, охолодженими в рідкому азоті, ніж створить святкову атмосферу і стане родзинкою цього вечора.

Шоу з РІДКИМ АЗОТОМ - це яскраве, креативне та інтерактивне СУПЕРШОУ на вашу вечірку. Екстремальні температури (-196 С), азотний вибух, пінні вулкани, заморожування квітів, розбивання квітів, обливання рідким азотом, заморожування фруктів і попкорну, частування рідким азотом, вогненний фаерболл, КРІО-БАР і азотне нітро-морозиво! До речі спиртне можна не тільки пити, але і намазати на бутерброд !!!

Науковий драйв та повний ексклюзив! Шоу інтерактивно: ваші гості візьмуть участь у програмі.

Додаткова інформація
По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки
Игорь: Арина Тищенко
Заказывала это шоу дважды на День рождения своего сына. Сказать, что он и все его друзья были в восторге, ничего не сказать. Даже взрослые были приятно удивлены возможностями Лаборатории и даже второй раз всем дико понравилось ибо шоу и представления меняются и их разнообразие очень большое. Сами понимаете как детям трудно найти что-то интересное. Люди в костюмах Лунтика, клоуны и фокусники уже давно приелись, а Лаборатория это действительно очень футуристично, увлекательно и даже познавательно, потому что в школе на химии, дети максимум увидят изменение жидкости в пробирке, а тут это на уровне фантастики. Очень рекомендую, не Вы ни ваши дети не пожалеют и не заскучают не на минуту.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2017 ПриватМаркет - оголошення Вінниці приватних осіб та організацій. в усіх регіонах України та АР Крим. Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

MediaHubClassifieds