Продам теплову гармату Термія АО ЕВО 15,0/1,0 ТП

Номер оголошення 44884

Опис

Призначений для обігріву приміщень в якості додаткового джерела тепла, а також для інтенсивного осушення будівельних і оздоблювальних поверхонь за рахунок направленого повітряного потоку теплого повітря.

Циліндрична форма корпусу теплової гармати і спеціальна конструкція нагрівальних елементів поряд з високопродуктивним вентилятором забезпечує сконцентрований спрямований потік теплого повітря із збільшеною далекобійністю струменя, що дозволяє досягти більш високої температури повітря, що виходить.

Міцний металевий корпус з високоякісним полімерним покриттям, нагрівальні елементи, виконані з нержавіючої сталі, забезпечують високу корозійну стійкість і дають можливість використовувати агрегати в умовах будівельних майданчиків, складських приміщень.

Тепловідбивний екран з оцинкованої сталі дозволяє зменшити теплові втрати на не продуктивний нагрів корпусу і збільшити тепловіддачу агрегатів.

Номінальна потужність від 3,0 кВт до 24,0 кВт;

Два ступені регулювання потужності;

Доставку здійснюємо по всій Україні. Додаткову характеристику про даному товарі а також інші варіанти Ви зможете подивитися на нашому сайті

Додаткова інформація
По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2017 ПриватМаркет - оголошення Тернополя приватних осіб та організацій. в усіх регіонах України та АР Крим. Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

MediaHubClassifieds