Фітбол

Номер оголошення 55383

Опис

Фітбол (походить від слів fit — здоровий і ball — м'яч) - одне з напрямків фітнесу, відмітною особливістю якого є проведення занять з використанням еластичного м'яча досить великого (55-85 см) розміру. Винахідником данног виду вправ вважають швейцарського лікаря-фізіотерапевта Сюзан Кляйнфогельбах, яка спочатку прописувала заняття на надувних м'ячах для реабілітації хворих з травмами хребта та порушеннями центральної нервової системи. Через кілька років фітбол міцно завоював позиції тренажера в спортивних залах.

Заняття фітболом дають унікальну можливість впливати на м'язи спини і хребта. Але не тільки. Фітнес ще не знав таких вправ, які б одночасно підвищували тонус м'язів, покращували їх взаємну координацію, розвивали рівновагу, покращуючи роботу вестибулярного апарату, та до того ж працювали на рельєф відразу всього тіла.Перші вправи з використанням фітболу були складені для лікування хворих церебральним паралічем. Але так як цей м'яч безпечне і дуже ефективне пристосування для фізичних тренувань, його стали використовувати поряд з велотренажером і біговою доріжкою. Цей вид аеробіки унікальний тим, що в ньому практично відсутня ударне навантаження на нижні кінцівки. Тому займатися фітбол-аеробікою можуть навіть літні люди, з захворюваннями варикозного розширення вен, з пошкодженими колінними і голеностопными суглобами, великою надмірною вагою. Силові і стато-динамічні вправи, стретчинг, вправи на баланс з м'ячем внесуть різноманітність у заняття фітнесом.

Переваги фітболу:

— знімає напругу в тілі;

— зміцнює всі групи м'язів;

— покращує рухливість, гнучкість, еластичність суглобів і кровообіг всіх органів;

— усуває болі в спині;

— зміцнює хребет і формує правильну поставу;

— зміцнює серцево-судинну і дихальну системи;

— «підтягує» м'язи черевного преса;

— позитивно впливає на роботу шлунка, печінки і нирок;

— знімає стрес і поганий настрій;

— відмінна профілактика таких захворювань, як варикозне розширення вен, остеохондроз, артрит;

— виправляє недоліки фігури.

Додаткова інформація
По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2017 ПриватМаркет - оголошення Сум приватних осіб та організацій. в усіх регіонах України та АР Крим. Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

MediaHubClassifieds