Продам радіаторні крани aluminium summer гуртом та вроздріб

Номер оголошення 46298

Опис

ТОВ Євро Буд Технології пропонує Радіаторні крани.

Широко поширена у системі опалення та водопостачання така запірна арматура, як – Радіаторні крани! Це - необхідні прилади,які відіграють важливу роль, а саме здійснюють плавне регулювання та визначену подачу теплоносіїв в технологічну систему радіаторів. Крім цього, вони виконують роль захисту від гідравлічного удару у випадках заповнення порожнього радіатора, необхідною водою.

Слід памятати, що крани радіаторні є оптимальним рішенням під час монтажу і зєднання різних радіаторів з обєктом теплоносія та не рекомендовано використовувати у цих випадках крани інших типів. Ми пропонуємо продукцію, яка виготовлена за найкращими європейськими стандартами, що підтверджують відповідні документами та сертифікатами якості.

Замовити радіаторні крани, які будуть служити Вашим потребам не один рік, Ви можете у нашому офісі у місті Рівне Курчатова 1 оф. 211. У нас працює досвідчений персонал, який за Вашим бажанням зможе відповісти на будь-які запитання та допомогти у виборі найкращих товарів. Крім цього, ми не забули про шанувальників інтернет покупок та створили веб ресурс, за допомогою якого можливо купити крани радіаторні, у будь який зручний для Вас час.

Ми пропонуємо доступні ціни на крани радіаторні, гнучку систему знижок для постійних покупців та вигідні пропозиції для нових клієнтів. Якщо так трапилось, що Ви не змогли розшукати бажаного товару, повідомте нас і ми знайдемо його особисто для Вас, за будь-яких умов :)

Додаткова інформація
По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2017 ПриватМаркет - оголошення Рівна приватних осіб та організацій. в усіх регіонах України та АР Крим. Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

MediaHubClassifieds