Пропонуємо сталеві радіатори DaVinci гуртом та вроздріб
Пропонуємо сталеві радіатори DaVinci гуртом та вроздріб
Пропонуємо сталеві радіатори DaVinci гуртом та вроздріб
Пропонуємо сталеві радіатори DaVinci гуртом та вроздріб

Номер оголошення 46033

Опис

ТОВ Євро Буд Технології пропонує сталеві радіатори DaVinci (Словаччина) володіє тепловою потужністю 2 кВт і здатний обігріти приміщення до 20 м.кв. Для виготовлення батареї опалення застосовується сталь товщиною 1,2 мм. Невеликий обсяг теплоносія дозволяє ефективно віддавати тепло. Для економної роботи радіатора DaVinci.

Сталевий радіатор водяного опалення класичної конструкції застосовується у водяному опаленні споруд з автономною або централізованою (рідше) системою опалення. Для виготовлення сталевого радіатора DaVinci застосовується високоякісна холоднокатана сталь товщиною 1,2 мм. Радіатори DaVinci виготовляються в Словаччині на заводі, який виробляє знамениті радіатори Корад.

Установка радіатора здійснюється під вікном, рекомендована висота від підлоги до радіатора повинна становити близько 70 мм, а від підвіконня до радіатора - 140 мм. Якщо не дотримуватися цих відстані, то може спостерігатися зниження теплової потужності.

За технологією виробництва поверхню радіатора проходить кілька етапів обробки:

1. Спочатку радіатор проходить хімічну обробку: спочатку знежирення, потім фосфатирование;

2. Нанесення основного шару фарби методом катафореза 10-18 мкм з наступним просушуванням (40 хвилин) в печі при температурі 140 ° С.

3. Фінішне нанесення порошкової фарби електростатичним способом 60-80 мкм, з подальшою просушуванням в печі (20 хвилин) при температурі 180 ° С.

Рекомендована область застосування приміщення помірної вологості:

Житлові будинки, офісні центри, громадські заклади, комерційні приміщення. Для дотримання гарантії на радіатори рекомендується: не зливати теплоносій, не встановлювати в системах опалення з робочим тиском вище 1 МПа і температурою теплоносія понад 110 ° С. У випадку, якщо теплоносій, який застосовується в радіаторах, що не оброблений антикорозійними складами, знижується термін служби радіатора.

З кожної виробленої партії декілька радіаторів проходять тест екстремальним тиском в 43 бар. Настільки делікатне підхід до контролю якості гарантує кожному з клієнтів чудова якість і надійність.
Купити радіатори DJOUL труднощів не складе, адже завдяки своїй різноплановості в застосуванні їх використовують як в приватних будинках, так і для обладнання цехів і офісів. Настільки широкий спектр застосування і привабливий дизайн робить їх універсальними, а тому і затребуваними.

Додаткова інформація
По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2017 ПриватМаркет - оголошення Рівна приватних осіб та організацій. в усіх регіонах України та АР Крим. Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

MediaHubClassifieds