Насос для перекачування соків 1Г2-ОПД

Номер оголошення 49855

Опис

Насос 1Г2-ОПД харчової

насос відцентровий харчової виробництво Дамиз , Україна

для перекачування харчових продуктів , соку , пива , вина , молока і подібних з ним по в'язкості харчових продуктів з t до 90 С

Насос 1Г2-ОПД

Пристрій відцентрового насоса харчового.

По конструкції електронасос відцентровий харчовій для перекачування харчових продуктів , соку , пива , вина , молока , одноступінчатий, консольно-моноблочний з закритими лопатями робочого колеса. У подальшому тексті електронасос для перекачування харчових продуктів , соку , пива , вина , молока іменується "насос". Його можна придбати у нас миттєво , якщо він є на складі , а також замовити . І в найкоротші терміни отримати його в свою експлуатацію .

Насос відцентровий харчової встановлюється бесфундаментно на трьох ніжках. Всі деталі насоса, що стикаються з перекачується продуктом, виконані з нержавіючої сталі і матеріалів, дозволених для застосування в харчовій промисловості.

Основні вузли відцентрового насоса харчового : електродвигун, корпус насоса, опора, робоче колесо.

До корпусу насоса за допомогою затискного кільця притискається кришка насоса. Гумове кільце служить для ущільнення робочої камери відцентрового насоса , утвореної корпусом і кришкою насоса. Кришка насоса має в центрі різьбовий штуцер, до якого за допомогою накидної гайки кріпиться усмоктувальна труба. Кільце служить для ущільнення зазору в з'єднанні .

Усередині корпусу насоса харчового встановлюється робоче колесо, закріплене гайкою на наконечнику, напресованим на вал електродвигуна і зафіксований штифтом.

Торцеве ущільнення створює герметичність в місці проходу наконечника в камеру насоса. Ущільнення складається з сальника, втулки і зірочки

До вихідного патрубка корпусу насоса за допомогою накидної гайки через ущільнювальне кільце кріпиться штуцер нагнітального трубопроводу.

Для захисту електродвигуна від попадання на нього води встановлений захисний кожух. На торцевій стінці кожуха встановлений затискач заземлення.

Принцип роботи насоса харчового відцентрового для перекачування харчових продуктів , соку , пива , вина , молока фірми Дамиз виробленого в Україні.

Робота насоса відбувається наступним чином. У відцентровий насос харчової , підключений до всмоктуючих і нагнітаючого трубопроводах подається рідина, що перекачується.

Включається електронасос відцентровий для перекачування харчових продуктів , соку , пива , вина , молока, та за допомогою робочого колеса створюється напір і подача рідини в нагнітальний патрубок.

Насос не є зваженим і вимагає попередньої заливки. Тасос відцентровий харчової відмінно підходить для перекачування молока , соку , вина , пиво і схожі з ним за фізичними властивостями речовини .

Дамиз (полтава) виробляє в Україні , відцентрові насоси для перекачування харчових продуктів , соку , пива , вина , молока хорошої якості різних модифікацій :
1г2-опд , 2г2-опд , в3-ора-10 ,в3-ора-2 , в3-ора , г2-опа , г2-опб , молоко насос , г2-озу , г2-опд , г2-опе , диспергатор , нц-12-10 , ншм , ншм-10, насос центробежый , купити , замовити , в Україні ,

Додаткова інформація
По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2017 ПриватМаркет - оголошення Полтави приватних осіб та організацій. в усіх регіонах України та АР Крим. Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

MediaHubClassifieds