Секонд хенд оптом. Німецька якість за кращою ціною.Донецьк

Номер оголошення 47826

Опис

За статистикою останніх років, секондхенд самий купується і продається товар! Це чудовий бізнес! Bonano - німецька текстильна компанія по збору, сортуванню та оптовим продажем одягу та взуття секонд-хенд.

Чому Вам вигідно працювати з нами?

Ми пропонуємо до уваги наших клієнтів абсолютно ВЕСЬ товар (крем, екстра і 1 категорію, ніяких винятків! Все найкраще та якісне - для Вас. Пам'ятайте: ми нічого не реалізуємо через власні торгові точки.

Наша продукція відсортована відповідно чітким і жорстким стандартам якості. Ніякого суб'єктивізму при визначенні сорту продукції, виключно прозорі європейські регламенти. Співпрацюючи з нами, Ви отримуєте тільки високоліквідний товар secondhand.

Ми пропонуємо унікальне співвідношення найвищої якості продукції й оптимальних цін. Наші покупці і партнери вражені різким збільшенням рентабельності їх бізнесу. Приєднуйтесь!

Ми запрошуємо Вас до нас на сортувальну базу для перегляду будь-якої кількості мішків з товарами секонд хенд всіх сортів. Ніяких секретів і обмежень - ми абсолютно впевнені у своїй якості! І, звичайно, при перегляді Ви не зобов'язані нічого купувати. Поки самі не захочете цього!

0674114104, 0507245444, 0939245444

bonano_com_uaДодаткова інформація
По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2017 ПриватМаркет - оголошення Донецька приватних осіб та організацій. в усіх регіонах України та АР Крим. Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

MediaHubClassifieds