Як позбавитися від гризунів,відлякувачі за мінімальною ціною

Номер оголошення 42478

Опис

Простота у використанні, 100 % ефективність, надійність — ці фактори суттєво відрізняють відлякувачі гризунів від інших засобів боротьби з шкідниками.Максимальну ефективність дають тільки ультразвукові пристрої. Рекомендуємо вам відразу ж використовувати відлякувач, не вдаючись до інших стандартних способів. Пристрої прості у використанні,мають компактні розміри і багатофункціональні. Можуть відлякувати не тільки щурів,мишей,але і кротів,хом'яків,землерийок і т. д. У всіх приладах присутній неповторювана послідовність ультразвукових хвиль. Пристрої безпечні для людей і домашніх вихованців.Безкоштовна доставка.Гарантія.

У нас Ви можете придбати відлякувачі гризунів різних виробників за найнижчими цінами. Наші менеджери підберуть для вас оптимальний варіант приладу, проконсультують з усіх питань і порадять той прилад, який підходить саме під ваш запит.Детальніше по телефону

Додаткова інформація
По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2017 ПриватМаркет - оголошення Дніпродзержинська, Дніпропетровської області приватних осіб та організацій. в усіх регіонах України та АР Крим. Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

MediaHubClassifieds