Декоративні штукатурки та фасадні фарби

Номер оголошення 50125

Опис


Силікатні фарби - міцні водостійкі паропроникні фарби, що утворюють на поверхні фасадів міцні довговічні плівки. Характеризуються стійкістю до атмосферних впливів, високою адгезією до мінеральних основ, матовість, екологічною чистотою.

Покриття, що оброблені силіконовою фарбою, проявляють стійкість до морозів, води, світла, мають високий рівень водонепроникності, високу адгезію та еластичність, зручні у використанні.

Акрилові фарби стійкі до ультрафіолетового випромінювання та спеки, вони не жовтіють навіть за температури +90 ° С, що дозволяє використовувати їх для зовнішніх робіт

Штукатурка декоративна «короїд» і "камінцева" являють собою полімерцементну розчинну суміш (пігментована або під фарбування) для створення фактури і рельєфу як всередині, так і ззовні бетонної або цегляної будівлі. Їм властива стійкість до екстремальних погодних умов, впливу води або ударів.

Центр тонування Ceresit надає покупцям унікальну можливість безпосередньо в місці продажу тонувати фарби і штукатурки в 370 кольорів. Крім того, отримати кваліфіковані послуги по тонуванню фарб і штукатурок. На сьогоднішній день Центри тонування Ceresit є найбільшою мережею в даній галузі, і лідирують на ринку тонувальних студій по роботі з декоративною штукатуркою і фарбою.

Додаткова інформація
Ціна договірна По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2017 ПриватМаркет - оголошення Вінниці приватних осіб та організацій. в усіх регіонах України та АР Крим. Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.